MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜLTÜR GEZİLERİ BAŞLIYOR -tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜLTÜR GEZİLERİ BAŞLIYOR -tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜLTÜR GEZİLERİ BAŞLIYOR

Marmara Ereğlisi Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği ücretsiz Edirne Selimiye ve Bursa Ulu Camii gezileri 8 Mayıs Çarşamba günü başlıyor. Selimiye ve Ulu Camilerine düzenlenecek olan gezilere katılmak isteyen vatandaşlar 2 Mayıs Perşembe gününden itibaren mesai saatleri içerisinde Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden nüfus cüzdanlarının fotokopilerini getirerek kayıtlarını yaptırabilirler.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından, on bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısı ile Ramazan ayı boyunca; on üç tur Edirne’ye, üç tur Bursa’ya olmak üzere toplamda on altı tur vatandaşlara ücretsiz olarak düzenlenecek. Edirne aracı saat 08.00’da, Bursa aracı saat 05.30’da; Marmaraereğlisi ve Yeniçiftlik meydandan hareket edecek. Otobüslerden inecek olan vatandaşlar; Edirne ve Bursa’nın tarihi ve turistik yerlerini rehber eşliğinde gezme ve görme imkanı bulduktan, iftarlarını yapıp teravih namazlarını kıldıktan sonra; otobüsler vatandaşları bıraktığı yerden alarak Marmaraereğli’sine hareket edecek.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’Belediyemiz tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan Edirne ve Bursa Gezilerine tüm hemşerilerimiz davetlidir.’’  Dedi.

 

 

 

 

             

 

 

 

Okunma :124
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1422
Dün : 4735
Toplam : 5947599
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet