MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANI HİKMET ATA’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANI HİKMET ATA’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYE BAŞKANI HİKMET ATA’NIN KIZILAY HAFTASI MESAJI

Belediye Başkanı Hikmet Ata, 29 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan “Kızılay Haftası” dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Kızılay, Türk insanının en büyük özelliklerinden birisi olan yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının ortak bir noktada buluştuğu kurumlardan birisidir’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Hikmet Ata, Kızılay’ın toplumsal yaşamda taşıdığı rolü ve gördüğü işlevlere dikkat çekerek, şunları kaydetti:

“Kızılay, Cumhuriyet tarihimizde gerçekleştirdiği hayati işlevler ve görevler ile bizleri onurlandıran ve gurur veren önemli bir kuruluşumuzdur. İnsanımızın maruz kaldığı bütün afetler başta olmak üzere rutin yaşantı içinde de faaliyetleri ile örnek bir kuruluş olan Kızılay’ın bu anlamlı ve faydalı çalışmaları hiçbir zaman unutulamaz. Amacı insanlara yardım etmek olan Kızılay, din, dil, ırk ayrımı yapmadan, bizler adına felakete uğrayan bölgeye yardım elinin uzatılması görevini üstlenir. Marmaraereğli’mizde de Kızılay’ın çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaptığını hep birlikte takip ediyor Marmaraereğlisi Belediyesi olarak elimizden gelen desteği de sağlıyoruz.”

 

 

 

 

Okunma :30
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3943
Dün : 4595
Toplam : 6401180
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet