MARMARAEREĞLİSİ’NDE ÇALIŞAN GAZETECİLERE YEMEKLİ KUTLAMA tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

web tasarla

MARMARAEREĞLİSİ’NDE ÇALIŞAN GAZETECİLERE YEMEKLİ KUTLAMA tekirdaghaberleri-www.tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
MARMARAEREĞLİSİ’NDE ÇALIŞAN GAZETECİLERE YEMEKLİ KUTLAMA

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; 10 Ocak ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Tekirdağ’daki Basın kuruluşlarında çalışan basın mensupları onuruna akşam yemeği verdi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Tekirdağ’daki basın mensuplarını unutmayan Belediye Başkanı Hikmet Ata, gazetecilerin onuruna akşam yemeği düzenledi. Marmaraereğlisi Reisbey Restaurant’ta,  gerçekleştirilen akşam yemeğine Belediye Başkanı Hikmet Ata başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek, Muharrem Şen, Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal ile yayın hayatına devam eden yerel gazete, televizyon, internet sitesi ve ulusal haber ajansları çalışanları katıldı.

Başkan Ata basın mensuplarının gününü kutlayarak ‘’Davetimize teşrif eden siz değerli arkadaşlarımıza, dostlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah her günümüz böyle olur. Hep birlikte ilçemize katkı sağlıyoruz. İlçemizin sorunlarını birlikte çözüyoruz. Bizim göremediklerimizi bizlere gösteriyorsunuz. Dolayısıyla bizlere yol gösterici oluyorsunuz. Sizlerin söyledikleri bizim için geçerli olan önemli hususlardır. Gazetecilerle birlikteliğimiz her zaman devam edecek. Basın sesimizi halkımıza duyurmada en önemli gücümüz. Sizler çalışmalarınızla toplumu aydınlatan birer ışıksınız. Siz ne kadar güçlü olursanız bizlerde yolumuzu o kadar net görürüz. Bir anlamda siz bizim elimiz dilimiz ve sesimizsiniz. Göreviniz halkın bilgi almasını sağlamak. Bu görevi de yerine getirebilmeniz için biz elimizden geleni yapacağız. Her gün binlerce habere imza atarak, bunları toplumla buluşturan kamuoyuna yön veren gece gündüz demeden çalışan siz değerli basın mensuplarının gününü kutluyor ve başarılar diliyorum’’ dedi.

Yemeğin ardından kısa bir sunumla Marmaraereğlisi’nin planlanan ve devam eden projelerinden bahseden Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Sinem Özüpek; planlanan projelere tek tek değinerek; Arka Deniz Kıyı Düzenleme Projesi, D110 Yeniçiftlik giriş alt geçit projesi, kapalı devre sulama kanalı sistemi etüdü, Marmaraereğlisi Terminal Projesi, Aleksin Kahvesi Restorasyonu, Metropolit Evi Restorasyonu projelerinin yapımından bahsetti.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın Tekirdağ’da görev yapan gazetecilerle bir araya geldiği anlamlı gecede, gazeteciler müzik eşliğinde eğlenerek keyifli bir akşam geçirdi.

Okunma :91
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2786
Dün : 3516
Toplam : 6818709
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet