marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

web tasarla

marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

Marmara Ereğlisi Tüf ad Karmasında

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü yaz sezonunda faaliyetlerine  devam ediyor.

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü futbol ve basketbol branşlarında  tüm yaş gruplarında yaz okulları açarak faaliyetlerine devam ediyor.

 Basketbol dalında hergün kapalı spor salonunda antrenman yapılarak çocuk ve gençlerimizin verimli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Futbolda da tüm yaş gruplarında   hafta içi hergün akşam saatlerinde ilçe futbol sahasında yaz kursları ile sporcu gençlerimizin yeteneklerini değerlendirme imkanı veriliyor.

Marmara Ereğlisi Spor Kulübü seçmelere katıldı

 

TÜFAD  Tekirdağ il karması seçimleri Tekirdağ 13 Kasım Sahasında yapıldı. Seçmelere Marmara Ereğlisi Spor Kulübü sporcuları da katıldı. Sporculardan  2004 doğumlu Osman Demir,Mert Aydın,Ahmet Kaya,Emre Karagöz ilk elemeleri geçti.Tekirdağ ilinden 14 futbolcu seçilerek Tekirdağ karması olarak Konya’ da gerçekleşecek olan Türkiye genelinde 43 ilin TÜFAD Karması il karması ile Konya Mevlana 2004 ismi altında  1.turda karşı karşıya gelecek.Bu  maçlarda  başarılı olan il karmaları Afyon Karahisar da yapılacak olan 2. Tur maçları ile devam edecek.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan  tüm sporculara başarılar dileyerek,Tekirdağ ilini ve Marmara Ereğlisi ‘ni en iyi şekilde  temsil edeceklerine inandıgını belirtti

Okunma :1468
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5466
Dün : 5729
Toplam : 6493659
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet