marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

web tasarla

marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

Marmara Ereğlisi Tüf ad Karmasında

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü yaz sezonunda faaliyetlerine  devam ediyor.

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü futbol ve basketbol branşlarında  tüm yaş gruplarında yaz okulları açarak faaliyetlerine devam ediyor.

 Basketbol dalında hergün kapalı spor salonunda antrenman yapılarak çocuk ve gençlerimizin verimli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Futbolda da tüm yaş gruplarında   hafta içi hergün akşam saatlerinde ilçe futbol sahasında yaz kursları ile sporcu gençlerimizin yeteneklerini değerlendirme imkanı veriliyor.

Marmara Ereğlisi Spor Kulübü seçmelere katıldı

 

TÜFAD  Tekirdağ il karması seçimleri Tekirdağ 13 Kasım Sahasında yapıldı. Seçmelere Marmara Ereğlisi Spor Kulübü sporcuları da katıldı. Sporculardan  2004 doğumlu Osman Demir,Mert Aydın,Ahmet Kaya,Emre Karagöz ilk elemeleri geçti.Tekirdağ ilinden 14 futbolcu seçilerek Tekirdağ karması olarak Konya’ da gerçekleşecek olan Türkiye genelinde 43 ilin TÜFAD Karması il karması ile Konya Mevlana 2004 ismi altında  1.turda karşı karşıya gelecek.Bu  maçlarda  başarılı olan il karmaları Afyon Karahisar da yapılacak olan 2. Tur maçları ile devam edecek.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan  tüm sporculara başarılar dileyerek,Tekirdağ ilini ve Marmara Ereğlisi ‘ni en iyi şekilde  temsil edeceklerine inandıgını belirtti

Okunma :1261
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 138
Dün : 3196
Toplam : 5301651
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet