marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

web tasarla

marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-tuf-ad-karmasinda

Marmara Ereğlisi Tüf ad Karmasında

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü yaz sezonunda faaliyetlerine  devam ediyor.

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulubü futbol ve basketbol branşlarında  tüm yaş gruplarında yaz okulları açarak faaliyetlerine devam ediyor.

 Basketbol dalında hergün kapalı spor salonunda antrenman yapılarak çocuk ve gençlerimizin verimli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Futbolda da tüm yaş gruplarında   hafta içi hergün akşam saatlerinde ilçe futbol sahasında yaz kursları ile sporcu gençlerimizin yeteneklerini değerlendirme imkanı veriliyor.

Marmara Ereğlisi Spor Kulübü seçmelere katıldı

 

TÜFAD  Tekirdağ il karması seçimleri Tekirdağ 13 Kasım Sahasında yapıldı. Seçmelere Marmara Ereğlisi Spor Kulübü sporcuları da katıldı. Sporculardan  2004 doğumlu Osman Demir,Mert Aydın,Ahmet Kaya,Emre Karagöz ilk elemeleri geçti.Tekirdağ ilinden 14 futbolcu seçilerek Tekirdağ karması olarak Konya’ da gerçekleşecek olan Türkiye genelinde 43 ilin TÜFAD Karması il karması ile Konya Mevlana 2004 ismi altında  1.turda karşı karşıya gelecek.Bu  maçlarda  başarılı olan il karmaları Afyon Karahisar da yapılacak olan 2. Tur maçları ile devam edecek.

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan  tüm sporculara başarılar dileyerek,Tekirdağ ilini ve Marmara Ereğlisi ‘ni en iyi şekilde  temsil edeceklerine inandıgını belirtti

Okunma :1171
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3159
Dün : 4189
Toplam : 4878769
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet