marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

web tasarla

marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

 

“Marmara Ereğlisi daha da güzelleşecek”

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı.

Marmara Ereğlisi ilçe programı kapsamında Başkan Uyan ile bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette; Yençiftlik Kent Park Projesi, ilçede devam eden kanalizasyon, yağmur suyu altyapı yatırımları ve imar planları görüşülerek ilçenin daha da güzelleşmesi adına yapılacaklar masaya yatırıldı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Başkan Uyan ile birlikte Marmara Ereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin’i makamında ziyaret etti. Başkan Uyan daha sonra Başkan Albayrak’a yapımı devam eden yeni İlçe belediye hizmet binasında devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uyan; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek adına yapacaklarımızı görüştük. Yeniçiftlik Kent Park projesi, otogar binası inşaatı, altyapı çalışmaları ve yapımı devam eden yeni belediye binamız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemizi çehresini değiştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “dedi. 

Okunma :367
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM KAMU OYUNA AÇIKLA AK PARTİNİN BÜYÜKŞEHRİN YATIRIMINDA ENGELLEDİKLERİ KONULARI
Recep ÇALI
YEREL YÖNETİCİ/YEREL BASIN DAYANIŞMASI ŞARTTIR
Uzun süredir üretmeyen bir ekonomi ve kontrolsüz borçlanma ile yaşıyoruz. Sonucu da bugünkü ekonomik sıkıntılar elbette. İktidar sahipleri ise hala dış güçler, ekonomik saldırı, beka sorunu tarzında söylemlerle halk nezdinde popülaritesini kaybetmeme mücadelesi sürdürüyor
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1650
Dün : 1958
Toplam : 4578369
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet