marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

web tasarla

marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

 

“Marmara Ereğlisi daha da güzelleşecek”

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı.

Marmara Ereğlisi ilçe programı kapsamında Başkan Uyan ile bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette; Yençiftlik Kent Park Projesi, ilçede devam eden kanalizasyon, yağmur suyu altyapı yatırımları ve imar planları görüşülerek ilçenin daha da güzelleşmesi adına yapılacaklar masaya yatırıldı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Başkan Uyan ile birlikte Marmara Ereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin’i makamında ziyaret etti. Başkan Uyan daha sonra Başkan Albayrak’a yapımı devam eden yeni İlçe belediye hizmet binasında devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uyan; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek adına yapacaklarımızı görüştük. Yeniçiftlik Kent Park projesi, otogar binası inşaatı, altyapı çalışmaları ve yapımı devam eden yeni belediye binamız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemizi çehresini değiştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “dedi. 

Okunma :419
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2573
Dün : 5383
Toplam : 4890610
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet