marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

web tasarla

marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-daha-da-guzellesecek

 

“Marmara Ereğlisi daha da güzelleşecek”

Marmara Ereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ağırladı.

Marmara Ereğlisi ilçe programı kapsamında Başkan Uyan ile bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Ziyarette; Yençiftlik Kent Park Projesi, ilçede devam eden kanalizasyon, yağmur suyu altyapı yatırımları ve imar planları görüşülerek ilçenin daha da güzelleşmesi adına yapılacaklar masaya yatırıldı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı ziyareti sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Başkan Uyan ile birlikte Marmara Ereğlisi İlçe Kaymakamı Sıdkı Zehin’i makamında ziyaret etti. Başkan Uyan daha sonra Başkan Albayrak’a yapımı devam eden yeni İlçe belediye hizmet binasında devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uyan; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’ı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Birlikte ilçemizi daha da güzelleştirmek adına yapacaklarımızı görüştük. Yeniçiftlik Kent Park projesi, otogar binası inşaatı, altyapı çalışmaları ve yapımı devam eden yeni belediye binamız hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Birlikte ilçemizi çehresini değiştirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “dedi. 

Okunma :493
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1138
Dün : 7162
Toplam : 5299455
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet