marmara-ereglisi-belediye-spor-kulubu-basaridan-basariya-kosuyor

web tasarla

marmara-ereglisi-belediye-spor-kulubu-basaridan-basariya-kosuyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
marmara-ereglisi-belediye-spor-kulubu-basaridan-basariya-kosuyor

 

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulübü Başarıdan başarıya koşuyor

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulübü Bünyesinde olan Judo takımı 21-22 Ocak tarihleri arasındaki Anadolu Yıldızlar ligi  karşılaşmalarına katıldı. Türkiye genelinde 8 ilden gelen seçme oyuncular arasında yapılan eleme usulü karşılaşmalarda Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulübü Judo takımından Yusuf Bozyürük  42 kg'da üçüncülük kazanarak takımına bronz madalya kazandırdı.

Tekirdağ İsmet İnönü Salonu'ndaki karşılaşmalarda  onbir takım arasından eleme usulü ile seçilen sporcular arasında 42 kg.da  üçüncülük kazanan Yusuf Bozyürük Marmaraereğlisi'ni ve Tekirdağ'ı  gururlandırdı. Anadolu liginde karşılaşmalar farklı tarihlerde eleme usulü ile  sekiz  ilde  devam edecek.

Marmara Ereğlisi Belediye Spor Kulübü Judo takımı Antrenörü Kadir Koçak  turnuvalardan sonraki açıklamasında ;

 Marmara Ereğlisi  Belediye Başkanı İbrahim Uyan'a spora vermiş olduğu  maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederek , kazanılan başarılarda büyük etkisi olduğunu vurguladı.

Okunma :966
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 50
Dün : 3196
Toplam : 5301563
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet