’Marmara Ereğlisi’nde Yapılmayan Yol Kalmayacak’’-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

’Marmara Ereğlisi’nde Yapılmayan Yol Kalmayacak’’-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
’Marmara Ereğlisi’nde Yapılmayan Yol Kalmayacak’’

Marmara Ereglisi Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekiplerinin dur durak bilmeden gösterdikleri çalışma performansıyla Marmara Ereğlisi’nde ki eksikler giderilmeye devam ediyor.

Havaların düzelmesiyle beraber yol çalışmalarına başlayan Marmara Ereğlisi Belediyesi, ilçede bozulan yollarda düzenleme ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar, Kamara dere Mahallesi ve Yen çiftlik Mahallesinde başlamış olup ilçe genelindeki eksik kalan bölgelerde devam edecek. Bu çalışmalarla beraber; daha önce kilit parke taşı bulunmayan birçok sokağın tozdan ve çamurdan kurtularak, daha modern bir kimliğe kavuşması planlanıyor.

Belirli bir program dâhilinde, sezon süresince çalışmaların devam edeceğini kaydeden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata; ’’Havaların düzelmesiyle beraber yol düzenlemesi ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Yapılan alt yapı çalışmalarından sonra çoğu yollar düzeltilmeden bırakılmış, bununla beraber birçok mahallemiz de ilk defa kilit parke taş yolları ile tanışmış olacak. Vatandaşımızı toz topraktan kurtaracağız. Sezon sonuna kadar çalışmalarımıza ara vermeden devam edip, kilit parke taşı uygulanmayan sokak bırakmayacağız İlçemizin eksikliklerini saptadık ve göreve geldiğimiz günden beri bu eksikleri gidermek için çalışıyoruz.İlçemizin modern bir görünüme kavuşması için elimizden gelen tüm hizmeti sağlayacağız.’’ dedi.

Okunma :101
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1903
Dün : 4458
Toplam : 6215449
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet