kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

web tasarla

kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

 KÜÇÜKMİDİL  VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

 Tekirdağ Taşımacılık A.Ş’nin Olağan genel kurulu Tekirdağ’ın Süleyman paşa ilçesinde bulunan Erdoğan Orhan

Kongre merkezinde yapıldı.

Divana Genel kurulda açılış konuşmasını İlyas Kümçükmidil yaptı. Divan’a teklif edilen Mustafa Kahraman, Av.Ünal Cambaz, İsmail Carus, yeminli mali müşavir Müşavir M.Sabri Yüce, Nezih Ekelik, Murat Koç teklif edilip oy birliği kabyul edilip divan kuruldu. Divan başkanı Mustafa Kahrmaan gündemi okudu. Gündem gereği saygı duruşu ve istiklal marşı okunması sonrası Faaliyet, Mali, gelir-gider ve Bilanço raporları okundu. Bolu halk otobüsleri faaliyet raporları ayrı ayrı okunarak ibra edildi.

 

Genel Kurula; Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, AK Parti Tekirdağ Eski İl Başkanı Ahmet Akçay,Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi Başkan Yardımcısı Hamdi Ayçil, Oda Başkanları ve TETAŞ Ortakları katıldı. Seçim divanının kurulmasının ardından A ve B olmak üzere iki grup halinde toplam 5 kişi seçildi. A grubundan seçilen İlyas Küçükmidil, Recep Nişancı, Murat Gün B grubundan Şenol Turan, Selami Mestanlar oy çokluğu ile seçildi.

 

1 MİLYON 966 BİN KİŞİ ÜCRETSİZ BİNDİ

 

Yolların bozuk olması, Mazot fiyatları ve 65 Yaş üstünün ücretsiz olmasının TETAŞ’ı sıkıntıya soktuğunun altını çizen TETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Küçükmidil;  ‘’TETAŞ olarak çalışmalarımızı Tekirdağ ve Bolu’da sürdürüyoruz. En büyük sıkıntımız 65 Yaş üstü taşımacılığının ücretsiz olması, mazot fiyatları ve yolların bozuk olmasından dolayı araçların sanayiden çıkmaması. 2017 yılı içerisinde toplam 1 Milyon 966 Bin 842 kişi 65 yaş üzeri kişiler ücretsiz otobüslere binmiştir. Bu sorunu  çözmek için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Mücadelemize hep beraber vermeye de devam edeceğiz.’’ Dedi.

Seçimin ardından, TETAŞ ortakları karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

 

Okunma :219
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2775
Dün : 2374
Toplam : 4653369
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet