kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

web tasarla

kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
kucukmidil--ve-yonetimi-guven-tazeledi

 KÜÇÜKMİDİL  VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ

 Tekirdağ Taşımacılık A.Ş’nin Olağan genel kurulu Tekirdağ’ın Süleyman paşa ilçesinde bulunan Erdoğan Orhan

Kongre merkezinde yapıldı.

Divana Genel kurulda açılış konuşmasını İlyas Kümçükmidil yaptı. Divan’a teklif edilen Mustafa Kahraman, Av.Ünal Cambaz, İsmail Carus, yeminli mali müşavir Müşavir M.Sabri Yüce, Nezih Ekelik, Murat Koç teklif edilip oy birliği kabyul edilip divan kuruldu. Divan başkanı Mustafa Kahrmaan gündemi okudu. Gündem gereği saygı duruşu ve istiklal marşı okunması sonrası Faaliyet, Mali, gelir-gider ve Bilanço raporları okundu. Bolu halk otobüsleri faaliyet raporları ayrı ayrı okunarak ibra edildi.

 

Genel Kurula; Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, AK Parti Tekirdağ Eski İl Başkanı Ahmet Akçay,Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi Başkan Yardımcısı Hamdi Ayçil, Oda Başkanları ve TETAŞ Ortakları katıldı. Seçim divanının kurulmasının ardından A ve B olmak üzere iki grup halinde toplam 5 kişi seçildi. A grubundan seçilen İlyas Küçükmidil, Recep Nişancı, Murat Gün B grubundan Şenol Turan, Selami Mestanlar oy çokluğu ile seçildi.

 

1 MİLYON 966 BİN KİŞİ ÜCRETSİZ BİNDİ

 

Yolların bozuk olması, Mazot fiyatları ve 65 Yaş üstünün ücretsiz olmasının TETAŞ’ı sıkıntıya soktuğunun altını çizen TETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Küçükmidil;  ‘’TETAŞ olarak çalışmalarımızı Tekirdağ ve Bolu’da sürdürüyoruz. En büyük sıkıntımız 65 Yaş üstü taşımacılığının ücretsiz olması, mazot fiyatları ve yolların bozuk olmasından dolayı araçların sanayiden çıkmaması. 2017 yılı içerisinde toplam 1 Milyon 966 Bin 842 kişi 65 yaş üzeri kişiler ücretsiz otobüslere binmiştir. Bu sorunu  çözmek için elimizden gelen mücadeleyi veriyoruz. Mücadelemize hep beraber vermeye de devam edeceğiz.’’ Dedi.

Seçimin ardından, TETAŞ ortakları karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

 

Okunma :262
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3801
Dün : 3411
Toplam : 5027078
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet