KÖFTECİ YUSUF TEKİRDAĞ’DA AÇILIYOR –www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

KÖFTECİ YUSUF TEKİRDAĞ’DA AÇILIYOR –www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
KÖFTECİ YUSUF TEKİRDAĞ’DA AÇILIYOR

Tekirdağ’ın ünlü köfte markası Özcanlar’a Bursa merkezli restoran zinciri Köfteci Yusuf rakip geliyor. 

 

Uygun fiyata köfte satışı ile tanınan Bursa merkezli restorant zinciri Köfteci Yusuf Trakya’da 4 şube açma kararı aldı. 100’ün üzerinde şubeye sahip Köfteci Yusuf İstanbul Çanakkale yolu üzerinde yer kiraladı. Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi Yeni Çiftlik Mahallesi D 110 karayolu üzerinde bir tesisi kiralayan firma 2020 başında faaliyete başlayacak. Firma İş Kur Çorlu Müdürlüğü üzerinden de personel almaya başladı. 

Yine firmanın tesis olarak daha önce hizmet veren alanda açık ve kapalı yemek yeme alanları oluşturacağı kaydedildi. Firmanın özellikle Çanakkale yol güzergâhındaki müşterileri hedef kitle olarak seçtiği öğrenildi.

HAKKINDA

 

 Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 23 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş. Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 18, İstanbul’da 17, Ankara’da 11, İzmir’de 7, Balıkesir’de 6, Samsun’da 6, Aydın’da 3, Antalya’da 3, Muğla’da 2, Bilecik’de 2, Eskişehir’de 2, Kırklareli'de 2, Kocaeli’de 2, Ordu'da 2, Kırıkkale’de 2, Denizli’de, Isparta’da, Yalova’da, Sakarya’da, Çanakkale’de, Kütahya’da, Çankırı’da, Amasya’da, Burdur’da, Afyonkarahisar’da, Konya'da, Edirne'de ve Aksaray'da 1’er tane olmak üzere toplam 98 noktada hizmet vermektedir. 

98 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 8 şubemizde DÖNER Y, 1 şubemizde döner ve ızgara lezzetimize aynı anda ulaşabileceğiniz KÖFTECİ YUSUF - DÖNER Y, 5 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu ve burger lezzetini deneyimleyebileceğiniz EKMEK ARASI Y ve 1 şubemizde Köfteci Yusuf, Hesaplı Kasap, Döner Y, Yusuf Burger, Dürüm Y, Kahvaltı ve Çorba markaları ile beş farklı lezzet alternatifinin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile buluşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Okunma :161
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1339
Dün : 4019
Toplam : 6665641
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet