kaymakam-yurt-kasikci-mahalle-halkiyla-bulustu

web tasarla

kaymakam-yurt-kasikci-mahalle-halkiyla-bulustu

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
kaymakam-yurt-kasikci-mahalle-halkiyla-bulustu

KAYMAKAM YURT KAŞIKÇI MAHALLE HALKIYLA BULUŞTU

 

Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan YURT Kaşıkçı Mahallesinde vatandaşlarla buluşarak dert dinledi. Kaymakam Yurt, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Akın, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin Direk, İlçe Tarım Müdürü Ufuk İşcan, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Aytekin Uluhan ve İlçe Müftüsü Ayhan Okur ile Kaşıkçı Mahallesine gitti. Mahalle Muhtarı Kamil Şen, Sağlık Ocağı Ebesi, Cami İmam-Hatibi, Tarım Kredi Kooperatif Müdürünün de katıldığı toplantıya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü. 

 

Toplantıda özellikle alt yapı sorunları, sosyal yardımlar-eğitim ve sağlık hizmetlerine erişim, asayiş ve trafik konuları ele alındı. Vatandaşların genel olarak kamu hizmetlerinden memnun oldukları görülürken hizmetlerin iyileştirilmesi yönündeki önerileri de Kaymakam Yurt tarafından dikkate alındı. Vatandaşların bireysel sorunlarını da dinleyen Yurt kendilerine yardımcı olunması için ilgili kurum yetkililerine talimat verdi. 

 

Yetkililerin ve vatandaşların karşılıklı görüş alış verişiyle devam eden toplantının verimli geçtiği ve vatandaşların memnuniyet duyduğu görüldü.

Okunma :233
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3800
Dün : 3411
Toplam : 5027077
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet