iyi-parti-suleymanpasa-ilce-baskanligi-kongresi-gerceklesti

web tasarla

iyi-parti-suleymanpasa-ilce-baskanligi-kongresi-gerceklesti

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
iyi-parti-suleymanpasa-ilce-baskanligi-kongresi-gerceklesti

İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Kongresi Gerçekleşti

 

İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığında olağan birinci kongre İYİ Parti binasında gerçekleşti. Delegelerin tamamına yakının katıldığı kongreyi tek liste gidilen seçimde Mahmut Babayiğit kazandı.

Kongreye İYİ Parti GİK Üyesi Enez Kaplan’da katılarak divan başkanlığını üstlendi. İYİ Parti Süleymanpaşa ilçe başkanlığında gerçekleşen kongrede delegeler sandık başına giderek oy kullandılar. Delegelere hitap eden İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Mahmut Babayiğit ; ‘Muhterem Divan Başkanım ve Divan Üyeleri, Kıymetli delegeler, saygıdeğer hanımefendiler ve basınımızın degerli temsilcileri;Ülkemizin her yerinde Türk Milleti'nin gösterdiği büyük teveccühle teşkilâtlanmayı gerçekleştiren partimiz, demokratik bir ortamda kongrelerini yapmak suretiyle Türkiye İYİ Olacak inancıyla yoluna devam etmektedir. Biz de bugün İYİ Parti çatısı altında Süleymanpaşa Kurucu İlçe Yönetimimizin, delegelerimizin katılımlarıyla Seçilmiş İlçe Yönetimine evrilmesi ümidiyle kongremizi gerçekleştiriyor olmaktan mutluyuz.’’ İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

‘’ARKAMIZDA BIRAKACAĞIMIZ HOŞ SEDA OLACAK ‘’

 

Kongreye katılan delegelere kendini tanıtan Babayiğit; ‘’Bendeniz Mahmut BABAYİĞİT, Tekirdağlı bir hemşehriniz olarak biliyirum ki; milletimiz ve hemşehrilerimiz, ülkemizin iyi yönetilmediği konusunda haklı ve büyük endişelere sahipler. Doğaldır ki, ülkemizi sıkıntılardan kurtaracak, anlaşmazlıktan değil uzlaşmadan yana olacak kadrolar tarafından yönetilme ihtiyacını da hissetmekteler. İşte bu ihtiyaca cevap vermek için kutlu yürüyüşüne başlamış İYİ Parti çatısı altında Türkiye'nin İYİ Olmasına nâcizâne bir destek vermek için ekibimle birlikte İYİ Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına adayım ve siz kıymetli delegelerimizin desteğini rica ediyorum.İnanıyorum ki, bu kutlu yürüyüşte küçük de olsa bir sorumluluk almak, Genel Başkanımız Sayın Merâl AKŞENER Hanımefendi'nin deyimiyle milletimizin huzur dolu bir bayram sofrasına oturabilmesi için verilecek onurlu bir destek ve şu gök kubbenin altında ardımızda bırakacağımız bir hoş seda olacaktır.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

 

Tek liste ile gidilen seçimde Delegelerin tamamına yakınının oyunu alan Mahmut Babayiğit İlçe başkanı seçildi. 

Kaynak-http://www.ajanstekirdag.com

 

 

Okunma :217
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2567
Dün : 2374
Toplam : 4653161
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet