İYİ PARTİ’DEN KAYNAŞMA İFTARI –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

İYİ PARTİ’DEN KAYNAŞMA İFTARI –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
İYİ PARTİ’DEN KAYNAŞMA İFTARI

İYİ Parti Tekirdağ İl Teşkilatı, İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin verdiği kaynaşma iftarında bir araya geldi.

İYİ Parti İL Teşkilatı Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi’nin Barbaros Mahallesi Ganos Restoran’da verdiği birlik ve beraberlik iftarında buluştu. İftara İl Başkanı Sertaç Alkaya, İl yönetimi, ilçe başkanları ve yönetimleri ile birlikte Tekirdağ Eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç, gazeteciler ve çok sayıda partili katıldı.

Ezanın okunması ile birlikte davetliler iftarını açtı. İftar sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Şaban Terzi, “İYİ Partililer olarak bir kaynaşma iftarında bir araya gelmeyi planladık. Bugün bu sofra etrafında birleşerek dayanışmamızı ve kaynaşmamızı artırmayı amaçlıyoruz. Bütün misafirlere davetimize icabet ettiği için teşekkür ederiz. Bir teşekkürü de şehrimizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza yapmak istiyorum. Onlarda bizleri kırmayarak buraya kadar geldi” dedi.

İl başkanı adaylığı ile ilgili soruyu da yanıtlayan Terzi, “Önümüzdeki günlerde Ankara’da tüzük  kurultayımız var. Gönlümüzden geçiriyoruz. Böyle bir niyetimiz var. Ama herşey tüzük kurultayından sonra belli olacak. Ben veya bir başka arkadaşım biz İYİ Partiliyiz. Partimizin birliği bütünlüğü için ülkemiz için çalışıyoruz” dedi. 

Okunma :109
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 4268
Dün : 4600
Toplam : 6099967
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet