EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI

web tasarla

EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


EKREM EŞKİNAT CHP SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ADAY ADAYILIĞINI AÇIKLADI

 Tekirdağ Süleyman paşa ilçesi belediye başkanlığı CHP den aday adaylığını yelken kulübünde Basına  düzenlediği iftar yemeğinde açıkladı.

Tekirdağ Süleyman paşa ilçesi belediye başkanlığına CHP den aday adaylığını açıklayan eczacı Ekrem Eşkinat; İlkelerim planlı ölçülebilir yönetim, saydamlık, yönetimde ortaklı, kentli hakları, insan onuruna saygı, yönetimde kalite, dedi. Ülkemizin ve dünyanın hızla değiştiği bir dönemden geçiyoruz. Eski siyaset ve onu temsilcileri, artık toplumun ihtiyaçlarını karşılamıyor. İnsanımız, kişisel çıkarlarının peşinde koşmayacak, yalnızca kentin ve halkın çıkarlarını savunacak bir siyaset talep ediyor.

Balkanlar ve Anadolu dan gelerek bu topraklara yerleşen, burada hayatını kuran ve Tekirdağ’ı kendi geleceğinin parçası olarak gören yüz binlerce insanın daha iyi bir şehirde yaşaması için yola çıktık. Bize her şeyimizi veren bu topraklara borcumuzu ödemek, memleketimize katkı sağlamak için ilk adımı  atarak mücadeleye başlıyoruz. Beraber yol yürümek, emek vermek, Türkiye ye ve dünyaya Tekirdağ’ın neleri yapabileceğini kanıtlamak için projelerimiz ve halkımızın desteğiyle 21. Yy kimlikli kentine ilk tuğlayı bu gün burada koyuyorum. Daha iyi bir şehirde yaşamayı hak ettiğimize inanıyor, bunun için üzerime düşen sorumluluğu kabul ediyorum. Çıktığım bu yolda en büyük destekçim eşim ve ailem ayrıca bana desteğini esirgemeyecek olan büyük ailem CHP örgütümdür.

CHP Tekirdağ Süleyman paşa Belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamaktan büyük gurur duyuyorum.   Dedi.

Okunma :2758
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Anket
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİBE BAĞLI TESKİ ÇARŞIDA TAHSİLAT BÜROSU AÇSIN MI? ANKETİ
    EVET AÇSIN UZAK
    HAYIR ACMASIN BİZ GİDERİZ
    ÇARŞI İÇİNDE TAHSİLAT BÜROLAR ARTIRILSIN
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 217
Dün : 2399
Toplam : 1461498
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    |   info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Trakya Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım