Demokratik Sol Parti Tekirdağ İl Kongresi Yapıldı -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Demokratik Sol Parti Tekirdağ İl Kongresi Yapıldı -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Demokratik Sol Parti Tekirdağ İl Kongresi Yapıldı

DSP 11. Olağan Kurultay çalışmaları kapsamında Tekirdağ İl Kongresi yapıldı.

Tekirdağ Turizm ve Otelcilik Uygulama Oteli'nde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongreye DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Şen ve Belediye Meclis Üyeleri katılım sağladı. Yapılan oylamanın ardından tek aday olan Mehmet Yaman, yeniden DSP Tekirdağ İl Başkanı seçildi..

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Dsp 11. Olağan Kurultay çalışmalarının Tekirdağ İl Kongresinde gerçekleştirdiği konuşmada;  ‘’Büyük Atatürk’ün önderliğinde yedi düvele meydan okuyan bir milletin fertleri, bu topraklarda on bin yıllık bir geçmişin bugünkü mirasçıları olarak, çağdaş medeniyetin olanaklarını yaratıp, insanca, hakça bir düzen kurulması ülküsüyle kendimize ve gelecek nesillerimize yaşanası bir Türkiye yaratmanın peşindeyiz. Bu duygumuz hiç kaybolmadı ve hep birlikte yürüttüğümüz bu inançlı mücadele ile de hiç kaybolmayacak!’’ dedi.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakalın ardından kürsüye çıkan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ‘’ Yönetime geldiğimiz günden beri kısa sürede çok yol kat ettik. Hem geçmiş dönemden kalan borçlarımızı ödüyor, hem de hızlı bir şekilde yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz. Marmaraereğlisi’ni Trakya’nın vitrin kenti yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Tekirdağ İl Kongresi’nin ardından, Genel Başkan Önder Aksakal ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın daveti üzerine Marmaraereğlisi’de öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Okunma :93
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3970
Dün : 4595
Toplam : 6401207
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet