darisi-suleyman-pasa---ya

web tasarla

darisi-suleyman-pasa---ya

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
darisi-suleyman-pasa---ya

DARISI SÜLEYMAN PAŞA’YA

Kapaklı ‘da Ayakkabı Boyacıları İçin Lostra Salonu Açıldı

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI kent merkezinde Kapaklı Belediyesi tarafından Ayakkabı Boyacıları için yapımı tamamlanan lostra salonunu ziyaret etti.

                Başkan Mandalı lostra salonu ziyaretinde yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; '' Lostra salonlarının Osmanlıdan günümüze tarihsel miraslarımızdır. Bu mirası Kapaklı'da  yaşatmak ve ayakkabı boyacılarımıza daha sağlıklı hizmet yapacakları bir olanak sunmak için belediyemiz tarafından kentimizin merkezine bir Lostra Salonu yaptık. İlçemizde ayakkabı boyacılığı yapan vatandaşlarımızın bizden böyle bir talebi oldu. Bizde Kapaklı Belediyesi olarak bu talebi hızlıca yerine getirerek, ayakkabı boyacılarımız için modern görünümlü lostra salonu hazırladık. Yapımı tamamlanan lostra salonumuza ayakkabı boyacılarımız yerleşti ve artık kendileri için daha sağlıklı bir ortamda hizmet vermeye başladılar ve Kapaklı'mızda  modern görünümlü bir lostra salonuna kavuşmuş oldu. Hayırlı olmasını diliyorum. Sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Biz büyük bir Aileyiz ” dedi.

                AYAKKABI BOYACILAR BAŞKAN MANDALI'YA  TEŞEKKÜR ETTİ

Kendileri için Lostra Salonu yapılmasından duydukları memnuniyeti ifade eden Ayakkabı Boyacıları "Belediyemize ve Belediye Başkanımız İrfan MANDALI'ya  bize böyle bir mekanı uygun gördüğü için teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızla bir arada işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bizler bu salona kısa sürede alıştık. Umarız ki vatandaşlarımızda  alışır ve ekmeğimizi kazanmaya devam ederiz" dedi.

Okunma :147
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2722
Dün : 2374
Toplam : 4653316
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet