Cumhuriyet Kupası Ödül Töreni Heyecanı İle Son Buldu –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Cumhuriyet Kupası Ödül Töreni Heyecanı İle Son Buldu –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Cumhuriyet Kupası Ödül Töreni Heyecanı İle Son Buldu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve bağımlılıkla mücadele amacıyla düzenlenen Cumhuriyet Kupası'nın son karşılaşmalarının oynanmasının ardından ödül töreni gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa ilçesindeki İsmet İnönü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen turnuva ve ödül törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhuriyet Kupası Basketbol Turnuvası'nda Olimpik Basketbol Spor Elit 59 Spor Atılım Spor, Doğuş Spor, Türk Telekom Spor, Süleyman paşa Belediyesi Spor, TREDAŞ Spor ve Basketbol İhtisas Kulüpleri karşı karşıya geldiler. Oynanan maçları Elit 59 Spor Kulübü 87, Atılım Spor Kulübü 56, Türk Telekom Spor Kulübü 65 ve TREDAŞ Spor Kulübü ise 88 sayı ile kazandı. Kadın Futbol Turnuvasında ise; Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor birinci, Kırklareli Kırklar Spor ikinci ve Aşağısevindikli Spor ise üçüncü oldu.

Sporun centilmenlik ve heyecanına yaraşır bir şekilde oynana maçların sonrasında tüm spor kulüplerine dostluğun simgesi olarak kupaları takdim edildi. Sporcular, kupalarını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün'ün elinden aldı.

25 Ekim'de başlayan Cumhuriyet kupasına Trakya Bölgesinden 15-18 yaş grupları basketbol takımları ile 15-18 yaş grupları kadın futbol takımları katıldı.

Okunma :80
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3862
Dün : 4595
Toplam : 6401099
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet