cocuklariniza-unutulmaz-bir-gun-yasatmaya-ne-dersiniz

web tasarla

cocuklariniza-unutulmaz-bir-gun-yasatmaya-ne-dersiniz

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
cocuklariniza-unutulmaz-bir-gun-yasatmaya-ne-dersiniz

 Çocuklarınıza unutulmaz bir gün yaşatmaya ne dersiniz?

Tekirdağ Süleyman paşa Belediyesi’nin ilçedeki çocuklar için yarattığı Süleyman paşa Çocuk Kulübü, binlerce üyesi ile her geçen gün çocuklar için etkinliklerini arttırarak hizmet vermeye devam ediyor.

HEM EĞLENDİRİYOR HEM DE ZEKA GELİŞTİRİYOR

Hürriyet Mahallesi’ndeki yeni yerine taşınarak tamamen çocuklar için özel eğlence alanı yaratan Süleyman paşa Çocuk Kulübü, bünyesine kattığı Akıl Zeka Oyunları ile çocuklara hem eğlenceli anlar yaşatırken hem de zeka gelişimlerine katkı sağlıyor.

İLK MİSAFİRLER FERHADANLI İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ OLDU

Hafta sonu bireysel katılımlarla etkinlikler gerçekleştiren Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, hafta içi de sınıfların katılımıyla öğrencilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Akıl Zeka Oyunları kapsamında ilk olarak Ferhadanlı İlkokulu öğrencilerini misafir eden Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, ana sınıfı, 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin ardından 3 ve 4. sınıf öğrencilerini de akıl ve zeka oyunları ile tanıştırdı.

Hızlı Bardaklar oyunu ile eğlenceli anlar yaşayan Ferhadanlı İlkokulu öğrencilerinin coşkusu Tik Tak Boom ile zirveye çıkarken oyun parkında yaşanan keyifli anlarla unutulmaz bir güne döndü.

MUTLUGİLLER YAPBOZU VE MUTLUGİLLER’İN SON SAYISI HEDİYE EDİLDİ

Yaklaşık 3 saat boyunca Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde vakit geçiren öğrenciler ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşadılar. Ziyaret sonunda Süleymanpaşa Çocuk Kulübü tarafından öğrencilere Mutlugiller yapbozu ve Mutlugiller’in son sayısının hediye edilmesi çocukların yüzlerini ayrıca güldürdü.

SINIF OLARAK ETKİNLİKLERE KATILMAK İÇİN ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLARINIZ BEKLİYOR

Öte yandan 37 Akıl ve Zeka oyunu ile bölgedeki en geniş seçeneği ücretsiz olarak çocuklara sunan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen etkinliklere sınıf olarak katılmak için kulübe üye olunup 0850 450 59 59 numaralı Süleymanpaşa Çağrı Merkezi’nden randevu alarak katılabilineceği belirtildi.

Okunma :177
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
CHP’DE TEKİRDAG BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İÇİN KİMLERİ ADAY GÖRMEKİSTERSİNİZ?
    KADİR ALBAYRAK
    ŞEREF GÜRAL
    ŞAFAK BAŞA
    HALUK ÖZTRAK
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3250
Dün : 5920
Toplam : 4663171
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet