ciftciler-gununde-ziraat-odasindan-namik-kemal-universitesi-rektorune-nezaket-ziyareti

web tasarla

ciftciler-gununde-ziraat-odasindan-namik-kemal-universitesi-rektorune-nezaket-ziyareti

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ciftciler-gununde-ziraat-odasindan-namik-kemal-universitesi-rektorune-nezaket-ziyareti

Çiftçiler Gününde Ziraat Odasından Namık Kemal Üniversitesi Rektörüne Nezaket Ziyareti

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla Tekirdağ Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Saygı ve Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında ziyarette bulundu.

İmdat Saygı, bölgedeki tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin gelişiminde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin büyük katkısı olduğunu ifade ederek, Rektör Şimşek’e teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ise Üniversite olarak bölgesel tarımsal faaliyetlere büyük önem verildiğini belirterek, bu anlamlı günde Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve temsilcilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile ziraatçıların  bir araya gelerek, üniversite ile ziraat alanında yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulundukları ziyaret,  toplu fotoğraf çekimiyle noktaladı.

Okunma :138
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 193
Dün : 3196
Toplam : 5301706
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet