CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI - -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI - -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER’İN BAYRAM MESAJI

CHP Tekirdağ milletvekili Candan Yüceer Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kurban Bayramına ilişkin bir mesaj yayınlayan Candan Yüceer, “Özünde dayanışma ve hoşgörü olan Kurban Bayramı da toplumsal kucaklaşmanın,  sevginin, dostluğun ortak sembolüdür” dedi. Mesajında sevgi ve hoşgörünün altını çizen Yüceer, “Bizleri bir arada tutan manevi zenginliğimiz bayramlarımız toplumsal birlik ve barışımızın en güzel yansımasıdır. Dayanışma ve ortaklaşmanın sembolü olan Kurban Bayramı da sevgi, dostluk ve kardeşliğin vücut bulduğu mübarek günlerdir.” dedi.  Bu değerleri yoğun olarak yaşadığımız Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu ifade etti.

 

Kurban Bayramını türlü zorluklar içinde karşıladığımıza değinen Yüceer, “Ne yazık ki bu yıl kurban bayramını hem bölgesel karışıklıklar hem de ekonomik zorluklar içerisinde karşılıyoruz.” dedi. CHP’li Yüceer, “Maalesef  barış ve dayanışma içinde kutlamamız gereken bir bayrama daha bölgemizde yaşanan savaşın, ağırlaşan yoksulluğun ve her alana sirayet eden adaletsizliklerin gölgesi altında giriyoruz. “ dedi

Mesajında bayramın  yaşanan tüm zorlukların son bulduğu bir bayram olması temennisinde bulunan Yüceer, “Bu bayramda da dünyada ve ülkemizde yaşanan acıların son bulduğu, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların olmadığı, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum. ” dedi.

Yüceer mesajına vatandaşların bayramına kutlayarak son verirken, “Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm Tekirdağlı hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

Okunma :149
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1170
Dün : 3946
Toplam : 6467174
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet