Büyükşehir Belediyesinden Engelsiz Kent İçin Bir Adım Daha-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

Büyükşehir Belediyesinden Engelsiz Kent İçin Bir Adım Daha-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Büyükşehir Belediyesinden Engelsiz Kent İçin Bir Adım Daha

Kurulduğu günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde önemli çalışmalara imza atan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, sabit engelli WC kabin ve akülü tekerlekli sandalye şarj istasyonlarının montaj işlemleri gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı ilçesi Belediye Meydanı ve Kazak Gölü Mesire Alanı, Saray ilçesi Bülent Ecevit Parkı ve Şarköy ilçesi Prestij Caddesinde sabit engelli WC kabini ve akülü tekerlekli şarj istasyonunun montaj işlemleri tamamlayarak engelli ve yaşlı vatandaşların kullanımına sundu.

“ENGELLİ BİREYLERİMİZİN KARŞILAŞTIKLARI SORUNLARI ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin her zaman vatandaş odaklı bir belediye olduğunu belirterek, “Kapaklı, Saray ve Şarköy ilçelerinde hizmete sunduğumuz engelli WC kabinleri ve şarj istasyonlarımızı diğer ilçelerimize de kazandıracağız. ‘Engelsiz Kent Marka Şehir Tekirdağ’ sloganı ile engelli bireylerimizin günlük yaşamda karşılaştıkları her türlü engeli ortadan kaldırmak için yaptığımız çalışmalar devam edecek” dedi.

Okunma :127
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5500
Dün : 5729
Toplam : 6493693
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet