BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ İLE KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ İLE KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ İLE KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI

Kardeşlik bağının güçlenmesi ve kültürel değerlerin paylaşılması amacıyla, 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 15.00'de Malkara Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi kardeş şehir protokolü imzalandı.

Nilüfer Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen kardeş şehir protokolü imza töreni, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem arasında atılan karşılıklı imzalarla resmiyet kazandı.

Gerçekleştirilen imza töreninde; Malkara Belediyesi Mali İşler Müdürü Mehmet Engin ve Malkara Belediyesi Veteriner Hekimi Atilla Bakın yer aldı.

Kardeş şehir ilişkilerine başlanılan Nilüfer Belediyesi ile kardeş şehir protokolünün imzalandığını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara Belediyesi ile Nilüfer Belediyesi arasında imzalanan kardeş şehir protokolü ile iki kent arasında ekonomik, sosyal ve kültürel dayanışmayla köklü ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Nilüfer ilçesi son derece planlı bir şehir. Bundan sonraki süreçte Nilüfer Belediyesi'nin çalışmalarını yakında takip edeceğiz ve güzel şehrimiz Malkara'ya yapacağımız çalışmalar için fikir alışverişinde bulunacağız. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'e Malkara halkına ve Malkaramıza verdiği desteklerden dolayı  teşekkür ediyorum.“ dedi.

Okunma :54
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1683
Dün : 4735
Toplam : 5947860
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet