burokratlar-secilmiisleri-yok-sayamazsiniz

web tasarla

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ

Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM)  açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.

Yatırım olarak Tekirdağ’ı ve Marmara Ereğli ilçe halkında sevindiren bir açılış ve davet üzerine şahsım katıldı. Gayet güzel bir açılıştı. Projenin Gerçekleşmesini sağlayan Katkı koyanların hepsini kutluyorum.

Yalnız Bürokratlar söyleyeceklerim var, Marmara Ereğli Belediyesi ilçesi içinde Gerçekleşen Bu yatırıma Bir şekilde hangi partiden olursa olsun seçilmiş DSP’li Belediye Başkanı Hikmet Ata  Belediye çalışanların güzergah giden yolun yapılması ve etrafın düzenlenmesinde bir şekilde katkı sağlamış ve Buna inanıyorum. peki olay ne  olay şu siz seçilmiş Belediye Başkanını protokolde yok  sayıp ön tarafa oturtmayıp 3 veya 4 sıraya oturtup seçilmiş bir Belediye Başkanını Benim siyasi anlayışımca yok sayamazsın, ayrıca  ilçeye geldiniz. İlçe Belediye Başkanını da makamın da ziyaret etmemenizde siyasi etik değil benim kanımca neden  derseniz çünkü seçilmiş Bir siyasetçi bir Belediye Başkanı var halkın oylarını yok sayılmaz. Hadi Bakanlık yetkilileri Tanımıyor etmiyor peki UDEM de görevli Üst düzey yöneticinin demi hiç İlçe Belediye Başkanınla işi olmaz diyorum.

Açılış Bitti Haklı olarak siyasi Partisine Ait  il Binasına ziyaret ettiniz. Eyvallah kendi siyasi Parti Belediye Başkanı olan Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i ziyaret ettiniz oda güzel çünkü seçmenin oyuyla gelmiş haklısınız .

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HALKIN SEÇİLMİŞBAŞKANIDIR

Açılış için Geldiğiniz Tekirdağ’da seçilmiş Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e uğruyorsun uzda sayın Bakanım Marmara Ereğli Belediye Başkanı Hikmet Ata ve 1 Milyonu aşkın Yüzde 51.18 oy alan ve  318.246 halkın oyunu alan CHP’li Belediye Başkanı halkın yarısında fazlasında oy almış halk tarafından sevilen TC.Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı Makamında ziayeret etmemeniz. Tekirdağ’ın seçilmiş Başkanına ve seçmenine karşı bence bir özür Borcunuz var çünkü Bürokrat değil halkın oyuyla gelen bir Başkanı ziyaret edecektiniz.

 Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN ,Başbakanlık Döneminde Tekirdağ ziyaretin de Belediye Başkanım Kadir Albayrak’ı da Makamında ziyaret etmişti. Hatta 90 Yılarda Hatırlarım Mesleğimden dolayı Tekirdağ Açılış ve ya ziyaretlerde iktidar yada Muhalefet Partisinin Bakanları İlimize geldiğinde vekilleri varsa partili Bakanın Belediye’yi de ziyaret ederlerdi hatta birinde Bakana sorduğumda oda  Bizim gibi seçilmiş halkın oyuyla gelmiş saygı duymak  gerekir diyerek güzel bir siyasi örnek gösterirler ve vatandaşlarımızın da hoşuna giderdi. Bakanımızın  her iki konuda  ziyaret etmemesi ileride Bence kendi vekillerinde halka anlatma konusunda zorluk çeker diye düşünüyorum

  Hayatta hersey  gelip geçicidir önemli olan Halkın gönlünde hoş seda Bırakmaktır.

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Okunma :863
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2813
Dün : 3823
Toplam : 7010193
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet