Başkan Yüksel’den “Vira Bismillah” -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Başkan Yüksel’den “Vira Bismillah” -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Başkan Yüksel’den “Vira Bismillah”

Süleyman paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, balık av yasağının sona ermesiyle 31 Ağustos gecesi ‘Vira Bismillah!’ diyerek denize açılmaya hazırlanan Süleyman paşalı balıkçıları ziyaret ederek, bol bereketli bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu.

YÜKSEL, İL PROTOKOLÜ İLE BALIKÇILARI ZİYARET ETTİ

Başkan Yüksel; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, Süleyman paşa Kaymakamı Arslan Yurt, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Tarım ve Orman İl Müdürü Oktay Öcal, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve Süleyman paşa Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte ilçe limanından denize açılarak Kumbağ’daki balıkçıları ziyaret etti.

“BOL BEREKETLİ VE KAZANÇLI BİR SEZON DİLİYORUM”

Her iki limanda da balıkçılara baklava ikram ederek, yeni sezonun hayırlı olmasını dileyen Yüksel, “Biliyorsunuz, dört buçuk aydır balık avı yasağı devam ediyordu. Bu gece (31 Ağustos) 11.59 itibariyle yasaklar kalkıyor. Balıkçılarımız bu akşamdan itibaren balığa çıkıyor. Bölgedeki balıkçılarımıza, Vira Bismillah diyecekleri için, Sayın Valimiz, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Tarım İl Müdürümüzle birlikte bol kazançlı ve bereketli bir sezon diledik. Allah kazasız, belasız, bol bereketli ve kazançlı bir şekilde bu sezonu tamamlamalarını nasip etsin. Tüm balıkçılarımıza buradan selamlar gönderiyorum. Her birini Allah’a emanet ediyorum. Vira Bismillah,” diye konuştu.

Okunma :136
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 811
Dün : 3565
Toplam : 6831188
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet