Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor-tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor-tekiraghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
Başarının Sırrı Birlik ve Beraberlikten Geçiyor

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık ve beraberindeki Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz ay yapılan yerel seçimler sonrasında ikinci kez Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Kadir Albayrak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İlimiz ve bölgemiz için hep beraber çalışacağız. Geçtiğimiz dönemde yapamadıklarımızı bu dönemde işbirliğimizi artırarak yapacağız” diyerek Tekirdağ TSO Başkanları ve yöneticilerine teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a yeni görevinde başarılar dileyen Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay “Büyükşehir Belediye Başkanımızı, Meclis Başkanımız ve Yönetim Kurulu olarak ziyaret etmek ve hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istedik. Bu kapsamda yeni dönemde de başta büyükşehir belediyemiz olmak üzere ilçe belediyelerimizle, ilimiz ve bölgemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak şehrimizin gelişimine katkı sunma noktasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak işbirliğine hazır olduğumuzu ifade etmek isterim çünkü başarının sırrı birlik ve beraberlikten geçiyor. Kadir Başkanımızın da ifade ettiği gibi geçmiş dönemde ortak projelerde yer alamamıştık fakat yeni dönemde geçmiş dönemin açığını kapatacağız. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı tebrik ediyor, yeni çalışma döneminde başarılar diliyorum.” dedi.

  

 

 

  


 

 

 

Okunma :126
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1426
Dün : 4735
Toplam : 5947603
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet