basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

web tasarla

basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

 22-24 Ocak 2016’da Erzurum’da gerçekleştirilen Türkiye Judo Federasyonu Büyükler Türkiye

Şampiyonası ve 5-7 Şubat 2016’da Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası’na katılan ve müsabakalarda madalya kazanan Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judocuları, Süleyman Paşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete gelen 4 sporcuya Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner, Judo Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Şilli, Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judo branşı antrenörü Deniz Şilli eşlik ettiler. Yapılan görüşmede Başkan Eşkinat’a teşekkürlerini ileten kulüp yetkilileri, sporcuların başarıları ve genel durumları hakkında da bilgi verdi. Sporcuların okul başarılarıyla da yakından ilgilenen Başkan Eşkinat, sporcularla gerçekleştiği kısa bir diyalogdan sonra misafirleriyle vedalaştı. Öte yandan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası ikinci gününde gün bazında en çok madalya alarak 3 madalyayla en başarılı il Tekirdağ olurken madalya alan sporcularımız şu şekilde oluştu:

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 100 kg kategorisinde 2. olan Nazmi Bitkin, gümüş madalya

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 66 kg kategorisinde 3. olan M. Muhammed Koç bronz madalya

Kızlar 57 kg kategorisinde 3. olan Gizemnur Şenay bronz madalya

Kızlar 63 kg kategorisinde 3. Olan Açelya Gürler bronz madalya

Okunma :1447
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5456
Dün : 5729
Toplam : 6493649
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet