basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

web tasarla

basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
basarili-judocular-madalyalarini-baskan-eskinat-ile-paylasti

 22-24 Ocak 2016’da Erzurum’da gerçekleştirilen Türkiye Judo Federasyonu Büyükler Türkiye

Şampiyonası ve 5-7 Şubat 2016’da Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası’na katılan ve müsabakalarda madalya kazanan Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judocuları, Süleyman Paşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete gelen 4 sporcuya Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner, Judo Tekirdağ İl Temsilcisi Mehmet Şilli, Süleyman Paşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü judo branşı antrenörü Deniz Şilli eşlik ettiler. Yapılan görüşmede Başkan Eşkinat’a teşekkürlerini ileten kulüp yetkilileri, sporcuların başarıları ve genel durumları hakkında da bilgi verdi. Sporcuların okul başarılarıyla da yakından ilgilenen Başkan Eşkinat, sporcularla gerçekleştiği kısa bir diyalogdan sonra misafirleriyle vedalaştı. Öte yandan Türkiye Judo Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası ikinci gününde gün bazında en çok madalya alarak 3 madalyayla en başarılı il Tekirdağ olurken madalya alan sporcularımız şu şekilde oluştu:

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 100 kg kategorisinde 2. olan Nazmi Bitkin, gümüş madalya

TÜRKİYE JUDO FEDERASYONU ÜMİTLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Erkekler 66 kg kategorisinde 3. olan M. Muhammed Koç bronz madalya

Kızlar 57 kg kategorisinde 3. olan Gizemnur Şenay bronz madalya

Kızlar 63 kg kategorisinde 3. Olan Açelya Gürler bronz madalya

Okunma :1247
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 104
Dün : 3196
Toplam : 5301617
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet