Bölgesel Amatör Lig Fikstür çekimi bugün saat 14.00′da İstanbul Orhan Saka Amatörler Evi?nde gerçekleşen kura çekimiyle belli oldu.

web tasarla

Bölgesel Amatör Lig Fikstür çekimi bugün saat 14.00′da İstanbul Orhan Saka Amatörler Evi?nde gerçekleşen kura çekimiyle belli oldu.

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
BAL FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

Bölgesel Amatör Lig Fikstür çekimi bugün saat 14.00′da İstanbul Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen kura çekimiyle belli oldu.

Kulübümüzü  temsilen Kulüp Başkanımız Orhan Çebi ve Taraftardan Sorumlu üyemiz Atakan Tuncel’in katıldığı fikstür çekimine göre Tekirdağsporumuzun oynayacağı haftalar ve rakipleri şu şekilde oluştu.

1.HAFTA /  EDİRNE GK – TEKİRDAĞSPOR

2.HAFTA /  TEKİRDAĞSPOR – HALİDE EDİP ADIVARSPOR

3.HAFTA /  LÜLEBURGAZSPOR – TEKİRDAĞSPOR

4.HAFTA /  TEKİRDAĞSPOR – YENİ ÇANSPOR

5.HAFTA /  ARMUTLU BELEDİYESPOR – TEKİRDAĞSPOR

6. HAFTA /  TEKİRDAĞSPOR – VEFASPOR

7.HAFTA /  ÇERKEZKÖYSPOR – TEKİRDAĞSPOR

8.HAFTA /  TEKİRDAĞSPOR – YENİBOSNASPOR

9.HAFTA /  BABAESKİSPOR – TEKİRDAĞSPOR

10.HAFTA / TEKİRDAĞSPOR – BOZCAADASPOR

11.HAFTA / YALOVASPOR – TEKİRDAĞSPOR

12.HAFTA / TEKİRDAĞSPOR – DİKİLİTAŞSPOR

13.HAFTA /  KEŞANSPOR – TEKİRDAĞSPOR

Okunma :2199
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 199
Dün : 3196
Toplam : 5301712
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet