BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEKİRDAĞ KAMPÜSÜ 13 NİSAN’DA TANITILACAK-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEKİRDAĞ KAMPÜSÜ 13 NİSAN’DA TANITILACAK-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TEKİRDAĞ KAMPÜSÜ 13 NİSAN’DA TANITILACAK

Türkiye’nin dört bir yanında nitelikli eğitimi yaygınlaştırmak hedefiyle eğitim yatırımlarına devam eden Bahçeşehir Koleji, gelecek eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek kampüslerinin hazırlıklarını hızla sürdürüyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılında açılacak Bahçeşehir Koleji Tekirdağ Kampüsü tanıtım toplantısı 13 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’da Ramada Otel’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, protokol ve velilerin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye genelindeki tüm kampüslerinde anaokulundan itibaren uyguladığı STEM+A eğitimi başta olmak üzere 21. yy. becerileri kazandıran eğitim modelleriyle geleceğe hazır bir nesil yetiştiren Bahçeşehir Kolejinin 5 dönüm alan üzerine inşa edilen Tekirdağ  Kampüsü’nde öğrenciler; STEM+A Center ve STEM+A eğitim modeli için hazırlanan robotik ve kodlama atölyeleri, fizik, kimya, biyoloji, fen, inovasyon ve deney laboratuvarlarının yanı sıra kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu,  konferans salonu, kütüphane, yemekhane, etüt ve sınav merkezi, görsel sanatlar, müzik ve drama alanları ile donatılan ayrıcalıklı bir kampüste eğitim görecek.

Bahçeşehir Kolejinin eğitim vizyonunun ve Tekirdağ Kampüsünün özelliklerinin kamuoyuyla paylaşılacağı tanıtım toplantısında siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten onur duyarız.

İletişim:

0 282 293 93 93 I Bahçeşehir Koleji Tekirdağ Kampüsü

Okunma :131
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1932
Dün : 3696
Toplam : 5793428
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet