babayigit-mazbatasini-aldi

web tasarla

babayigit-mazbatasini-aldi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
babayigit-mazbatasini-aldi

Babayiğit Mazbatasını Aldı

İYİ Parti Süleymanpaşa İlçesi’nin 10 Şubat’ta GİK Üyesi Enez Kaplan’ın katılımıyla gerçekleşen kongresinde İlçe Başkanı olarak seçilen Mahmut Babayiğit İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. 

GİK Üyesi Enez Kaplan’ın da yer aldığı mazbata töreni saat 16.30’da Süleymanpaşa Yüksek Seçim Kurulunda gerçekleşti. Başkan Babayiğit’in ekibinde yer alan ilçe yöneticileri tam kadro programa katılırken İYİ Parti İl Yöneticileri de mazbata törenine katılmayı ihmal etmediler.

Mazbatasını aldıktan sonra basına bir açıklama yapan İlçe Başkanı Mahmut Babayiğit: Kongremize gelerek bizleri destekleyen değerli delegelerimize öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

Seçilmiş ilçe başkanı olarak birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızla “Tekirdağ İYİ Olacak Türkiye İYİ Olacak” sloganıyla yollara revan olduk. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere en büyük mirası olan Parlamenter Demokrasiyi yeniden tesis etmek için görev başına geldik. Biz cesurlar hareketi olarak önce sorumlusu olduğumuz ilçemizde sonra da ülkemizde adaleti yeniden tesis edeceğiz.

Süleymanpaşa İlçe Başkanlığımız hafta içi ve hafta sonu mesai saatlerinde vatandaşlarımızın emrindedir. Gelin siz de bu cesurlar hareketine omuz verin. Hep birlikte bozulan değerlerimizi yeniden inşa edelim. 16 yıldır içeride ve dışarıda uygulanan yanlış politikalar neticesinde ülkemiz beka sorunu yaşar hale gelmiştir.

İlçemizde de durum farklı değildir. Siyaset kayıkçı kavgasına dönüşmüş “Al gülüm ver gülüm” ile kurumlar idare edilir pozisyonuna getirilmiştir. Esnafımıza can suyu olacak büyük kurumlar en temel iaşelerini bile büyük illerden temin eder hale gelmiştir.  Bu dar boğazda esnafımızın ağzına kredi adı altında bir parmak bal çalarak kendilerine mahkûm etmek metot olmuş, kısır döngü ile esnafımız borç batağından çıkamaz hale getirilmiştir. Bu uygulama çiftçi ve hayvancılık ile uğraşan esnafımız için de geçerlidir.

Sonuç olarak bizler bu kara düzene dur demek için bir araya geldik. Allah tüm inanların yanındadır. Hak yol da sonuna kadar mücadele için tüm halkımızı partimiz çatısı altına davet ediyor saygıyla, sevgiyle kucaklıyorum.   

Okunma :188
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM KAMU OYUNA AÇIKLA AK PARTİNİN BÜYÜKŞEHRİN YATIRIMINDA ENGELLEDİKLERİ KONULARI
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1920
Dün : 3160
Toplam : 4425095
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet