20-26 Temmuz 2014 tarihlerinde Çanakkale?de düzenlenecek olan Türkiye Özel Sporcular Federasyonunun gelişim kamplarına ikinci kez çağrılan Ataberk YÜCEL yüzme sporunda Tekirdağ İlimizde bir ilki başararak Milli takım kampına çağrılan ilk yüzme sporcu

web tasarla

ataberk-yucel-milli-takim-yolunda-emin-adimlarla-ilerliyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ataberk-yucel-milli-takim-yolunda-emin-adimlarla-ilerliyor

 20-26 Temmuz 2014 tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenecek olan Türkiye Özel Sporcular Federasyonunun gelişim kamplarına ikinci kez çağrılan Ataberk YÜCEL yüzme sporunda Tekirdağ İlimizde bir ilki başararak Milli takım kampına çağrılan ilk yüzme sporcusu oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri Muhsine DALGIÇ ve Samet ÖZEN’in yoğun ilgisi ve sporcumuz Ataberk YÜCEL’in büyük gayretiyle önümüzdeki yıllarda İlimizi ve Ülkemizi başarıyla temsil edeceğinin sinyallerini veren sporcumuza ve antrenörlerine güveniyoruz.

Konuyla ilgili İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdül Kerim KASAP İl Müdürlüğümüzce Ataberk YÜCEL’in başarısı için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizi ve sporcumuzu destekleyerek yüzme sporunda arkasından gelen çocuk ve gençlerimize örnek olacağına inancımızın tam olduğunu Milli takım kampında ve gelecek müsabakalarda antrenör ve sporcumuza başarılar dilediğini belirtti.

Okunma :1878
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 5451
Dün : 5729
Toplam : 6493644
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet