20-26 Temmuz 2014 tarihlerinde Çanakkale?de düzenlenecek olan Türkiye Özel Sporcular Federasyonunun gelişim kamplarına ikinci kez çağrılan Ataberk YÜCEL yüzme sporunda Tekirdağ İlimizde bir ilki başararak Milli takım kampına çağrılan ilk yüzme sporcu

web tasarla

ataberk-yucel-milli-takim-yolunda-emin-adimlarla-ilerliyor

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ataberk-yucel-milli-takim-yolunda-emin-adimlarla-ilerliyor

 20-26 Temmuz 2014 tarihlerinde Çanakkale’de düzenlenecek olan Türkiye Özel Sporcular Federasyonunun gelişim kamplarına ikinci kez çağrılan Ataberk YÜCEL yüzme sporunda Tekirdağ İlimizde bir ilki başararak Milli takım kampına çağrılan ilk yüzme sporcusu oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri Muhsine DALGIÇ ve Samet ÖZEN’in yoğun ilgisi ve sporcumuz Ataberk YÜCEL’in büyük gayretiyle önümüzdeki yıllarda İlimizi ve Ülkemizi başarıyla temsil edeceğinin sinyallerini veren sporcumuza ve antrenörlerine güveniyoruz.

Konuyla ilgili İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdül Kerim KASAP İl Müdürlüğümüzce Ataberk YÜCEL’in başarısı için tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizi ve sporcumuzu destekleyerek yüzme sporunda arkasından gelen çocuk ve gençlerimize örnek olacağına inancımızın tam olduğunu Milli takım kampında ve gelecek müsabakalarda antrenör ve sporcumuza başarılar dilediğini belirtti.

Okunma :1661
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 91
Dün : 3196
Toplam : 5301604
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet