albayrak-saadette

web tasarla

albayrak-saadette

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
albayrak-saadette

ALBAYRAK SAADETTE

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak , Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanlığına iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

                Saadet Partisi Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan’ın karşıladığı  Başkan Albayrak;  Burada bulunmaktan mutluluk duyduk. Başkanlığımıza yaptığınız ziyaret dolayısıyla bugün sizleri ziyaret etmek istedim. Sözlerime başlarken merhum Mili Görüş lideri Prof.Dr.Necmeddin Erbakan Hocamızı rahmetle yad etmek isterim.  Tekirdağımız yeni Büyükşehir oldu. Bendeniz de kurucu başkanım. O bakımdan ilk 2 yılımız kuruluş ve kadro çalışmalarıyla , ikinci 2 yılımız alt yapı çalışmalarıyla geçti. Artık şimdi hizmetlerimiz halkımızın göreceği seviyeye ulaşmış durumdadır. Biz her zaman görüş dilek ve temennilerinize açığız. Netice itibariyle beni her ne kadar Cumhuriyet Halk partisi seçmeni seçse de , seçildikten sonra artık ben 1 milyon  Tekirdağlının başkanıyım ve her vatandaşa hizmetle mükellefim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Dedi.

                Ziyaret için teşekkür eden SP Tekirdağ il Başkanı Feti Pehlivan; sizi ağırlamaktan memnun olduk. Biz idarecilerimize ancak dua ederiz. Yol gösteririz. Yapılması gereken  varsa bunu bir raporla takdim ederiz. Sorunları tesbit ve çözümleri noktasında çalışır ve takdim ederiz. Yani çözümü kendimize saklamayız. Netice itibariyle biz burada Tekirdağ’ımızda yaşıyoruz. İlimiz sanayi, tarım , lojistik ve turizm açısından gözde bir kenttir. Her geçen gün de göç almaya devam etmektedir. Gelişen ve nüfusu artan bir kent. O bakımdan yatırımlarımız kısa vadeli değil uzun vadeli çalışmalar olmalı. Allah rahmet eylesin Erbakan Hocamız anlı çözümler değil köklü değişiklikler öngörmüştür. 11 aylık iktidarında işçi,çiftçi,memur, sanayici, üretici, emekli, toplumun her kesimi nefes aldı. Hortumlar kesildi. Denk bütçe yapıldı. Faiz lobisinin eli kırıldı. Söyledikleri ve yaptıkları şimdi daha iyi anlaşılmaktadır. Bizler , Merhum Liderimiz 54. hükümetin Başbakanı Prof.Dr.Necmeddin Erbakan Hocamızın isminin uygun bir cadde, park, kültür merkezinde yadedilmesini talebediyoruz. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ederiz.sağolun  varolun . dedi.

Okunma :248
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
2019 Yerel Seçimleri ve TEKİRDAĞ
2019 martın ’da Yapılacak yerel seçimlere 4.5 aydan az bir süre kaldı
Recep ÇALI
YÖNETECEKSEN, TALEP EDECEKSİN
Biraz geçmişe bakmak, yaşanmışlıklardan sonuç çıkarabilmek için olduğu kadar geleceği planlamak içinde gereklidir. Bu defaki yazımda bu günkü yoğun gündemin içinde biraz olsun gençlerimize, kadınlarımıza ve yönetim olgusuna dair fikirlerimi paylaşmak istedim.
Anket
SÜLEYMAN PAŞA İLÇESİNDE CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
    Ekrem Eşkinat
    İlker Yağcıoğlu
    Mennan Yıldırım
    Recep Ökten
    Şeref Çetin
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2604
Dün : 5383
Toplam : 4890641
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet