ALBAYRAK’A PATRON CEVABI www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

web tasarla

ALBAYRAK’A PATRON CEVABI www.tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber.com

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ALBAYRAK’A PATRON CEVABI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın hafta sonu yaptığı ‘Patron Benim’ açıklamasına Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’den cevap gecikmedi. 

 

Kadir Albayrak’ın ‘Patron Benim’ açıklamasına kişisel sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; ”Kendisine illaki Bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu üzmeyiz.” diyerek Albayrak’a yüklendi. 

 

BİZ PATRON OLMAYA DEĞİL, HİZMETKAR OLMAYA GELDİK 

 

Kişisel Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Süleyman Paşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ; ”Kendini PATRON, kendisini o makama getiren vatandaşını İŞÇİ gören zihniyeti milletimizin vicdanına havale ediyorum. Varsın olsun, kendini ne hissediyorsa o olsun, egolarıyla mutlu olsun. Biz Patron olmaya değil, vatandaşımıza hizmetkar olmaya talip olduk ve Allah’ta nasip etti. Ayrıca, patronlukla beylikle işimiz olmadı, olmaz. Birisi kendine illaki bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu da üzmez bundan sonra isminin ardına BEY kelimesini ekleriz.” diyerek Albayrak’a cevap verdi.

Okunma :146
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
BÜROKRATLAR SEÇİLMİİŞLERİ YOK SAYAMAZSINIZ
Geçtiğimiz hafta Tekirdağ Bağlı Marmara Ereğlisi Dere ağzı Mahallesi Radar mevkiinde yapımı Biten , Ulusal Deniz Emniyeti ve Acil Müdahale Merkezi’nin (UDEM) açıldı. Açılışa T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, Bakan Mehmet Cahit Turhan katıldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1346
Dün : 4019
Toplam : 6665648
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet