ALBAYRAK’A KIRKLARELİ’NDEN DANIŞMAN –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

ALBAYRAK’A KIRKLARELİ’NDEN DANIŞMAN –tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ALBAYRAK’A KIRKLARELİ’NDEN DANIŞMAN

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a Kırklareli Babaeski Büyükmandıra eski belde başkanı Sertaç Başyemez siyasi danışman oldu. 

 

Kırklareli Babaeski Büyükmandıra eski belde başkanı Sertaç Başyemez Büyükşehir Başkanı Albayrak’a siyasi danışman oldu. Balyemez resmi yazısının ardından göreve başladı. Balyemez, Neşat Erdoğan’ın ardından ikinci siyasi danışmanı oldu.

 

SERTAÇ BALYEMEZ KİMDİR 

 

1977 yılında Babaeski’de dünyaya gelen Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, İlkokul ve ortaokul öğrenimini Büyükmandıra’da; lise öğrenimini Babaeski Lisesi’nde tamamladı. 2002 senesinde Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Ziraat Mühendisi olarak mezun olan Sertaç Balyemez, özel şirketlerde ziraat mühendisi ve işletme sorumlusu olarak görev aldı. Balyemez 2009 yılındaki seçimlerde CHP listesinden belediye meclis üyeliğine seçildi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Büyükmandıra Belediye Başkanı seçilerek görevine başladı. Sertaç Balyemez, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP’den Kırklareli Babaeski Büyükmandıra Belediye Başkanı adayı oldu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Okunma :97
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1914
Dün : 4458
Toplam : 6215460
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet