ALBAYRAK “Çiftçiler Gününüz Kutlu Olsun” -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

ALBAYRAK “Çiftçiler Gününüz Kutlu Olsun” -tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ALBAYRAK “Çiftçiler Gününüz Kutlu Olsun”

 Ekmeğini topraktan çıkaran çiftçilerimiz, ihtiyaç duyduğumuz tarımsal ürünleri yetiştirdikleri gibi ülke ekonomimize de büyük katkı sağlamaktadırlar.

Tarım faaliyetleri, teknolojik gelişmelere bağlı olarak değişime uğramış olsa da her zaman en önemli ekonomik faaliyetlerden biri olmuştur ve insanlık var olduğu sürece önemini korumaya devam edecektir.

Tarımsal ürünlerle ilgili taleplerde artış ve son yıllarda yaşanan enflasyon, bu alanda daha fazla yatırım yapılması ve çiftçilere destek verilmesi gerektiğini açık bir şekilde ortaya koymuştur. Tarımsal faaliyetlerin daha cazip hale getirilmesi ve üretimde artış sağlanması amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 2014 yılından bu yana çiftçilerimize sahip çıkıyor ve onlara destek veriyoruz. Geride bıraktığımız beş yıl içerisinde Türkiye'de tarımsal üretime en büyük desteği veren büyükşehir belediyesi olduk. Çiftçilerimize yönelik hizmet ve yatırımlarımız, bundan sonra da artarak devam edecek.

Emek ve alın teriyle çalışarak ekmeğini topraktan çıkaran çiftçilerimizin, 14 Mayıs Çiftçiler Gününü kutluyor, bereketli ve bol kazançlı bir yıl diliyorum.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Okunma :89
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1658
Dün : 4735
Toplam : 5947835
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet