ALBAYRAK,”BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

web tasarla

ALBAYRAK,”BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM-tekirdaghaberleri-tekirdagkenthaber

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ALBAYRAK,”BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HİZMET ETMEYE DEVAM

“11 Gün 11 İlçemizde Halkımızla Birlikteyiz” sloganıyla gerçekleştirilen halk buluşması 04.07.2019 Perşembe günü  ,Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (TESKİ)üst yöneticileri ve tüm daire başkanları ile birlikte   İlçemizde gerçekleştirildi.

Sabah erken saatlerinde Büyük Yoncalı’da çalışmalarına başlayan Albayrak, 09.00’da Saray Belediyesi  Konferans  Salonu’nda  öncelikle  Muhtarlarla  buluştu.

Talep ve sorunları   dinleyerek  mahallelerin eksikliklerini not alan Albayrak  ,“Saray Belediye Başkanımızla beraber birlik içinde hizmet etmeye devam edeceğiz”   diyerek başarı temennileriyle muhtarlar toplantısını sonlandırdı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Albayrak,  2’nci  toplantısını da, Büyükşehir ve Saray Belediye ekipleriyle gerçekleştirdi.  Toplantıda,  2019- 2024   Yatırım  programı  görüşüldü.

Programına, siyasi partileri, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek programını sonlandırdı.

Okunma :110
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
19 MAYIS VE 29 MAYIS ÖNEMİ ÜZERİNE
Mayıs ayı ülkem için önemli aylardan biridir. Şöyle ki; 19 Mayıs tarihi Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıdır. 29 Mayıs ise Orta Çağı sona erdiren İstanbul’un fethi. Önümüzdeki gönlerde önce 19 Mayıs sonra ise 29 Mayıs kutlamaları yaşanacaktır.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1713
Dün : 4458
Toplam : 6215259
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet