ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

web tasarla

ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'den basın açıklaması

Kemal Kılıçdaroğlunun CHP'sinin Süleyman paşa İlçe Kongresinde, Süleyman paşa Belediye Başkanı Ekrem EŞKİNAT’ın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN için söylediği "Faşist-Diktatör" sözlerine istinaden AK Parti Tekirdağ İl Başkanımız Sn. Cüneyt YÜKSEL'in Kamuoyu duyurusudur.

 

Sn. Ekrem EŞKİNAT, CHP Süleymanpaşa ilçe kongresinde desteklediği ilçe başkanını seçtiremediğinden dolayı, teşkilatları içerisinde büyük bir itibar kaybına uğramıştır. Kaybettiği itibarını, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a iftira atarak, hakaretler ederek tekrardan kazanmaya, gündemde kalmaya, kendince üst yönetimine şirin gözükmeye çalışmaktadır.

‘’Sn. EŞKİNAT Diktatör ve Faşist arıyorsa ilk önce aynaya bakmalıdır.’’

3.5 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde aldığı kararlar ve uygulamalar tam bu iki kelimeyi hak edecek icraatlar la doludur.

Aldığı kararlarla; Süleymanpaşa’lı hemşerilerimizin milyonlarını  çöp ihalesinde çöpe atmıştır. Büyükşehir Belediyesinin şehir içerisindeki trafik düzenlemesine ses çıkarmayarak esnafımızı kepenk kapatma noktasına getirmiştir. Süleyman paşa ilçemizde yaptığı daha doğrusu yapamadığı uygulamalarla, ilçemizin neredeyse her yerini ÇAMUR/ÇUKUR deryasına dönüştürmüştür. Yüksek gönüllülüğü, çirkin üslubu ile belediye personelimize kan kusturmuştur.

Ne olduğuna bakmadan hala Diktatör ve Faşist arıyorsa;

-Öncelikle kendi mensubu olduğu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’sinde bu kelimelerin muhataplarını aramalıdır.

-CHP'li Çanakkale Belediye Başkanının yönettiği,  Belediye Meclisinde aramalıdır.

-Gürsel TEKİN’in "Bu gazetelere el koyacağız. İş adamlarına hesap soracağız" sözlerinde aramalıdır.

-Partinin Genel Başkanlığını yaptığı süre içerisinde girdiği tüm seçimlerde, CHP' yi sandığa hapseden Kemal KILIÇDAROĞLU’nda aramalıdır.

Her iki vatandaşımızdan birinin oyunu alarak Türkiye Cumhuriyetinin seçilmişilk Cumhurbaşkanı olan ve aynı zamanda partimizin Genel Başkanı olan Liderimiz

Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'da aramamalıdır.

Son olarak Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkanımıza yapılan bu hakaretler nedeni ile Partimizin yetkili organları gerekli hukuki süreci başlatmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Okunma :531
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
YEREL MEDYA DURMA NOKTASINDA
1993 Yılından Buyana Medya sektöründe yer alıp. Son 12 yıldır. Kendi imkânlarımla Gazetemi çıkarmaya çalışıyorum
Recep ÇALI
NEDİR BELEDİYE;
Belediye insanın nefes alışı gibi, işleyen bir organizmadır. En baştan şunu bilelim Belediye=Aile; Belediyecilik ise aile yönetimi, yaşamıdır. Yerel halkıyla, yöneteniyle, çalışanıyla ve günübirlik ya da turistik ziyaret edenleri ile büyük ve dinamik bir ailedir.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 2685
Dün : 2374
Toplam : 4653279
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet