ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

web tasarla

ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
ak-parti-tekirdag-il-baskani-cuneyt-yuksel-den-basin-aciklamasi

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel'den basın açıklaması

Kemal Kılıçdaroğlunun CHP'sinin Süleyman paşa İlçe Kongresinde, Süleyman paşa Belediye Başkanı Ekrem EŞKİNAT’ın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN için söylediği "Faşist-Diktatör" sözlerine istinaden AK Parti Tekirdağ İl Başkanımız Sn. Cüneyt YÜKSEL'in Kamuoyu duyurusudur.

 

Sn. Ekrem EŞKİNAT, CHP Süleymanpaşa ilçe kongresinde desteklediği ilçe başkanını seçtiremediğinden dolayı, teşkilatları içerisinde büyük bir itibar kaybına uğramıştır. Kaybettiği itibarını, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a iftira atarak, hakaretler ederek tekrardan kazanmaya, gündemde kalmaya, kendince üst yönetimine şirin gözükmeye çalışmaktadır.

‘’Sn. EŞKİNAT Diktatör ve Faşist arıyorsa ilk önce aynaya bakmalıdır.’’

3.5 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde aldığı kararlar ve uygulamalar tam bu iki kelimeyi hak edecek icraatlar la doludur.

Aldığı kararlarla; Süleymanpaşa’lı hemşerilerimizin milyonlarını  çöp ihalesinde çöpe atmıştır. Büyükşehir Belediyesinin şehir içerisindeki trafik düzenlemesine ses çıkarmayarak esnafımızı kepenk kapatma noktasına getirmiştir. Süleyman paşa ilçemizde yaptığı daha doğrusu yapamadığı uygulamalarla, ilçemizin neredeyse her yerini ÇAMUR/ÇUKUR deryasına dönüştürmüştür. Yüksek gönüllülüğü, çirkin üslubu ile belediye personelimize kan kusturmuştur.

Ne olduğuna bakmadan hala Diktatör ve Faşist arıyorsa;

-Öncelikle kendi mensubu olduğu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’sinde bu kelimelerin muhataplarını aramalıdır.

-CHP'li Çanakkale Belediye Başkanının yönettiği,  Belediye Meclisinde aramalıdır.

-Gürsel TEKİN’in "Bu gazetelere el koyacağız. İş adamlarına hesap soracağız" sözlerinde aramalıdır.

-Partinin Genel Başkanlığını yaptığı süre içerisinde girdiği tüm seçimlerde, CHP' yi sandığa hapseden Kemal KILIÇDAROĞLU’nda aramalıdır.

Her iki vatandaşımızdan birinin oyunu alarak Türkiye Cumhuriyetinin seçilmişilk Cumhurbaşkanı olan ve aynı zamanda partimizin Genel Başkanı olan Liderimiz

Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'da aramamalıdır.

Son olarak Cumhurbaşkanımıza, Genel Başkanımıza yapılan bu hakaretler nedeni ile Partimizin yetkili organları gerekli hukuki süreci başlatmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Okunma :587
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
HAK, HAKLI ve DİREKSİYON!
Gündem her zaman ki gibi çok hızlı değişiyor. Son zamanlarda gün boyu tartışabildiğimiz bir konu hiç olmadı. Söyleşilerimizin orta yerine, neredeyse her saat başı yeni bir tartışma konusu düştü. Bütün bu gündem yoğunluğuna rağmen birçok olayın konuşma/tartışma ortamında bir sonuca ulaşmasa da konuşulur olma, gündemde kalma süresi her geçen dakika kısaldı. Hızla gündemimizden düştü.
Anket
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 3705
Dün : 3411
Toplam : 5026982
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet