aile-ve-sosyal-politikalar-il-mudurlugunden-hafta-sonu-649-ziyaret

web tasarla

aile-ve-sosyal-politikalar-il-mudurlugunden-hafta-sonu-649-ziyaret

tekirdağ haberleri

Ana Sayfa     |     Ekonomi     |      Güncel      |      Spor      |      Sağlık      |      Künye      |      İletişim


Son Dakika |
aile-ve-sosyal-politikalar-il-mudurlugunden-hafta-sonu-649-ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden hafta sonu 649 ziyaret

10-16 Mayıs  “Engelliler Haftası” ve “Anneler Günü” münasebetiyle Kaymakamlarımız, Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz ve yetkili personel tarafından hafta sonu 11 ilçemizde 59’ar ev ziyareti yapılarak toplamda 649 ziyaret gerçekleştirildi.

Engellilerine evde bakma fedakârlığı gösteren kıymetli Ailelerimiz ve toplumun temel taşı Annelerimize Sn. Cumhurbaşkanımız ve Sn. Bakanımızın selamı iletilerek çeşitli hediyeler takdim edildi.

Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü saha çalışmalarında bu güne kadar 8999 haneye ulaşarak Tekirdağ’ın “Sosyal Risk Haritası” çıkarttı. “Biz Büyük Bir Aileyiz ve Hiç kimsenin Kaybolmasına İzin Vermeyiz” duygusu ile tüm şehirde; eğitim, danışma yönlendirme, araştırma ve tespit faaliyetleri aralıksız devam etmektedir.

Okunma :174
Yapılan Yorumlar
Yazarlar
Mehmet ŞEN
TEKİRDAG ASLINDA SİYASETTE GÜÇLÜ
Evet Tekirdag ilimiz olarak ülkemizde hep Avrupa şehri olarak Aydın kesim olarak bilinir. Siyaset alanında Geçmişten geleceğe bir çok Bakanlıklar da sahip olurken siyset alanında birçok görev alanında Tekirdağlı hemşehrilerimiz de yer aldı.
Recep ÇALI
GÜL GÜZEL BİR ÇİÇEKTİR!
Bu kez, konuşmak gerek, her şeyi ve her olayı konuşmak gerek. Özgürce fikirlerini söyleyebilmeli herkes. Demokrasi, konuşan bir toplumla gelişir. Bunların hepsine, birçoğunuz gibi ben de katılıyorum. Ancak, gergin günlerden geçerken kâh sebze kuyruğu kâh terörist tanımı tartışmaları varken siyasal gerginlikten biraz uzak duralım dedim. Evet, siyasal gerginliklerden uzak çiçek, böcek ve insanı konuşalım istedim.
Anket
YEREL SEÇİMLERDE TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    KADİR ALBAYRAK CHP
    MESTAN ÖZCAN AK PARTİ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 1185
Dün : 7162
Toplam : 5299502
Foto Galeri

sanalbasin.com üyesidir


Tüm Hakları Saklıdır. Tekirdağ Kent Haber 2013©    | info@tekirdagkenthaber.com  |  Sitemiz Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Üyesidir


Tekirdağ Haberleri web tasarım Sohbet